Video: Noví svědci únosů v případu UFO v Miličíně

Na začátku 90. let se tu děly podivné úkazy. Místní se o nich dodnes bojí mluvit. Vyrazil jsem na místo s Vladimírem Šiškou z Projektu Záře.

Všechno to začalo v polovině července 1991, kdy si dvě ženy při návratu z procházky všimly, že je pronásleduje jakási světelná koule. O podivném jevu řekly sousedům a ti ho potom pozorovali celou noc.

Ve stejnou dobu spatřil podivnou kouli svědek z projíždějícího vlaku u Mezna. Někteří pozorující tvrdí, že v kouli spatřili cosi jako siluetu postavy. Jev pozorovalo víc svědků na několika místech.

Podivná koule se objevila opakovaně. V některých případech pronásledovala zdejší obyvatele a prolétávala nad jejich domy. Několik svědků spatřilo dokonce jakési třímetrové postavy.

Muž, který odmítl odhalit svou identitu i přes slib zachování anonymity, dokonce popsal podivný zážitek, při kterém ho jakýsi podivný předmět zhypnotizoval a vymazal mu paměť po dobu přibližně jedné hodiny. V zimě prý po sobě dokonce podivné postavy zanechaly stopy ve sněhu.

Úplně nejděsivější zážitek máme také zprostředkovaně, ale nemáme jediný důvod pochybovat o tom, že svědkyně si svůj příběh nepřikrášlila. Znepokojivá svědectví označil Vladimír Šiška za věrohodná. Svědkové nám svá svědectví poskytli pod slibem anonymity.

Je to jeden z nejzáhadnějších případů u nás. Případ, který nemá uvěřitelná vysvětlení. Podívejte se na video z badatelské akce.

Autor: Jaroslav Mareš

Pokud jste neviděli první reportáž z léta, najdete ji zde. Případu se budu ještě dál věnovat. Ještě je co dohledat 🙂

Čtěte dále:  Expedice Černobyl: Uvnitř elektrárny

Comments are closed.