Největší záhady kriminalistiky

Nejznámější zločiny, které nedokázali rozluštit ani zkušení detektivové. Ale také případy, které policisté kvůli zásahům z vyšších míst rozluštit nesměli.

Výsledky pátrání televizního reportéra ve vyšetřovacích spisech a kompletní rozhovory s pamětníky. Největší záhady kriminalistiky přinášejí veškeré dostupné autentické materiály k případům, o kterých se dosud jen povídalo.

Podívejte se na nejznámější nevyřešené případy pohledem nezávislého vyšetřovatele. Prohlédněte si fotografie z místa činu, pročtěte výpovědi svědků a porovnejte je s pozdějšími poznatky a vzpomínkami.

Stanovte vyšetřovací verze a najděte tu pro sebe nejpravděpodobnější. Rozluštěte Největší záhady kriminalistiky.

Knihu lze zakoupit zde v obchodu.

Kapitoly

Studna – Kdo byl ve skutečnosti mladý Brůna a proč se rodinná tragedie nemohla odehrát jak je popsána. Záhadné osudy skutečného jediného přeživšího.

Kadrnožka – Případ prvního československého masového střelce. Zběhlý voják vyvraždil v roce 1980 kompletní personál motorestu u Tachova. Proč?

Charles Jordan – Měl v ruce řešení nejhorší války posledních desítek let. Namísto toho zmizel v Praze z hotelu plného špionů.

Habermannův mlýn – Jak to bylo doopravdy a kam zmizelo Habermannovo tělo? Kdo spáchal křivdu, která dosud rozděluje místní?

Hubert Pilčík – Bestie z majora Zemana. Náš nejvýkonnější sériový vrah. Proč se už nikdy nenajdou jeho další oběti?

Erich Hudec – Kdo vyvraždil rodinu jednoho z největších otců televizního vysílání? Záhada noci na kunštátském zámku. Proč zmizel největší český vynálezce beze stopy?

Tersián – Lupič, zloděj a vrah, který si ze Státní bezpečnosti udělal svou servisní organizaci. Když soudruzi sloužili mezinárodnímu zločinu.

Vražda kulovým bleskem – Jak mohl kulový blesk oběti svázat, zakopat a zakrýt větvemi tři mladé lidi? Znepokojivá stopa vede k pohraničníkům.

Smrt krásných stopařek – Rok po zavraždění tří trampů zmizely beze stopy dvě stopařky. Jako poslední je viděl naživu stejný člověk, který viděl naposledy naživu tři trampy. Kolik mrtvol ukrývají hřenské skály?

Nejasná stopa sériového vraha – Proč se po odvysílání předchozích dvou případů přihlásily další oběti? Vraždil ve skalách deviant?

Prokletý dům – Ponurý příběh jednoho domu, kterému se místní vyhýbají. Domu, ve kterém došlo nezávisle na sobě ke třem vraždám. Existuje na světě náhoda?

Karel Novák – Přišel odnikud. Přesto ovládal několik jazyků. Tvrdil, že je hluchoněmý. Přesto mluvil i slyšel. Případ muže odnikud, u kterého se nikdy nezjistilo, kdo to doopravdy je.

Exploze – Stopy teroristické skupiny uvnitř KSČ, která odpalovala bomby před vlastními stranickými sekretariáty. Kdo dodnes brání vyšetření tajemných teroristů?Comments are closed.